Pronájem skladových prostor

Využijte možnosti výhodného pronájmu skladovacích prostor

Potřebujte urgentně skladovací prostory? Chcete nový prostor pro výrobní činnost? Nemáte vhodný pozemek pro pronájem a instalaci mobilní skladové haly? Nevadí, i zde máme pro vás řešení. V obci Libice vám poskytneme na vlastní ploše 20 000 m² skladové prostory k pronájmu. Najdete zde několik samostatných suchých betonových či plechových hal o využitelné výšce 5 m, které jsou vhodné nejen ke skladování zboží, ale i pro výrobní činnost.

Skladovací prostory Libice nabízejí ideální prostředí pro vaše zboží

str4_1Všechny haly k pronájmu mají železobetonové podlahy s neomezenou nosností. Můžete využít i zpevněných  ploch, které jsou v celém areálu a jsou udržovány v letním i zimním období. Pro svoji činnost vedle klasických skladových prostor v halách, můžete použít i menší skladovací prostory, které jsou vytvořeny z bývalých kanceláří. Celý areál je střežen fyzickou ostrahou se psy.

Skladové prostory mají dobrou dopravní dostupnost

Libice jsou snadno dostupné. Najdete je nedaleko Mělníka a mají dobrou dostupnost do Prahy.  Snadný je vjezd i do samotného areálu skladů, vraty o šířce 8 m. Celý areál je osvětlen, uvnitř elektrickými zářivkami, vně výbojkami. Sklady jsou vhodné také pro firmy, které využívají návaznost silniční dopravy na železniční či lodní přepravu.

  • SILNIČNÍ PŘEPRAVA - vjezd do areálu umožňuje příjezd veškeré dopravy, včetně TIR.
  • ŽELEZNIČNÍ DOPRAVA - vede do nádraží Byšice vzdáleného cca 250 m od areálu.
  • V mělnickém přístavu je překladiště MAERSK.

V naší nabídce najdete vedle pronájmu skladových prostor i možnost využít místní vykládku zboží mechanizačními prostředky s obsluhou či umístit si vaše firemní logo na halu, přímo u vjezdu do areálu.

Kontaktujte nás nezávazně ještě dnes! Sdělte nám vaše požadavky a potřeby. Rádi vám poradíme a nabídneme to nejlepší řešení.
Poskytneme vám přístřeší.

CTA-poptavka