Prodej skladovacích hal a celoročních party stanů za zajímavé ceny!

Skladové haly a párty stany nejvyšší kvality

Potřebujte rychle dlouhodobě uskladnit zboží či rozšiřujte výrobní provoz? Láká vás představa mít vlastní párty stan nebo skladovací halu? Rozhodli jste se pro koupi skladové plachtové haly či párty stanu? Hledáte nejvýhodnějšího obchodního partnera, který má s provozem mobilního zastřešení zkušenosti? Jestli nechcete riskovat, ale naopak vsadit na zkušeného profesionála, jež umí nabídnout i zajímavé ceny, pak vám budeme nápomocni.  

Prodej-skladovovacich-hal-a-party-stanu-01Zajistíme pro vás prodej plachtových hal

Mobilní skladovací haly nabízejí široké možnosti využití a s oblibou je využívá celosezónně celá řada firem z oblasti průmyslu, obchodu a služeb po celém světě. Haly nepotřebují základy a jsou velice flexibilní, lze je snadno přizpůsobit aktuálním požadavkům. Haly, které prodáváme, mají masivní a velmi odolnou konstrukci a jsou potaženy kvalitní textilií, jež spolehlivě obstojí i za velmi nepříznivých sněhových nebo povětrnostních podmínek.

Další výhodou našich plachtových hal je i jejich modulová konstrukce. Velikost haly si můžete určit přesně podle vašich požadavků a do budoucna i snadno měnit. K prodeji nabízíme plachtové haly šíře od 5 do 40 metrů s výškou od  3,5 do 7 m  a délkou modulu 2,5m, 3 nebo 5m. V nabídce jsou i haly s opláštěním izolovaným trapézovým plechem nebo bez bočního opláštění. Nabízíme i haly na kolejnicích pro snadné přemístění například při postupné rekonstrukci mostu.

Prodáváme kvalitní párty stany renomovaných výrobců

Párty stany německých výrobců Eschenbach, Röder a Haltec, které prodáváme, patří v oboru ke skutečné špičce a jsou oblíbeny nejen díky svojí odolnosti, nenáročnosti na údržbu, ale především, že svým majitelům slouží po dlouhá léta. Haly a párty stany, které prodáváme mají šířku 5 - 40 metrů a je možné, prodlužovat jejich délku vždy po 2,5, 3 nebo 5 metrech. V naší prodejní nabídce jsou i stany typu pagoda s půdorysem 4 x 4 metry a modulem 4m. Součástí nabídky jsou i velmi oblíbené stany walkway o rozměrech 3 x 7 metru. Konstrukce většiny našich stanů je vyrobena z eloxovaného duralu, potah tvoří ohnivzdorná, nepromokavá polyesterové textilie, která je navíc světlopropustná.

Proč si koupit mobilní skladovací halu či párty stan?

- výhodná investice v porovnání užitná hodnota/cena,
- modulový flexibilní systém,
- opláštění kvalitní textilií,
- odolná konstrukce,
- možnost skladování do výšky,
- bezúdržbový provoz.

Kontaktujte nás nezávazně ještě dnes! Poradíme vám a nabídneme vám ty nejlepší podmínky. Veškeré haly i stany máme ihned k odběru. K prodeji máme připraveny i výprodejové haly či stany.
Poskytneme vám přístřeší.


CTA-poptavka

Skladovací hala Haltec

Montovaná hala, mobilní skladovací hala HALTEC 7,50 x 10,00 x 5,00 m. Konstrukce je duralová, odolná sněhové zátěži.

82
Skladovací hala Haltec 5/3,5m

Mobilní garáž, montovaný přístřešek 5/3,5 m. Mobilní skladovací hala HALTEC 5x 3,5 metru bez bočního opláštění. Hala má odolnou konstrukci se střechou z kvalitní textilie, která...

79
2 položek celkem
Zpět do obchodu