Skladové stany k pronájmu

Potřebujete rychle a efektivně uskladnit menší množství zboží? Přemýšlíte, kam bezpečně uložit vybavení, které ve své firmě nepoužíváte po celý rok? Lehké skladové stany zaberou pouze minimum místa a přitom veškeré uskladněné zboží či vybavení spolehlivě ochrání před vnějšími vlivy a nástrahami počasí. 

Pronájem menších skladových stanů představuje nejrychlejší způsob, jak získat nové skladovací prostory. A pokud zjistíte, že potřebujete navýšit jejich kapacitu, můžete snadno prodloužit délku stanu tak, aby vyhovovala vašim aktuálním požadavkům.

hala-na-pronajem-01vÝHODY SKLADOVÝCH STANŮ

Díky svým menším rozměrům představují plachtové stany nejen flexibilní, ale i úsporné řešení potřeby dočasných skladovacích prostor. Skladové stany:

  • nezabírají na vašem pozemku více místa, než je skutečně potřeba,
  • jsou cenově nejvýhodnějším řešením pro dočasné skladování menšího objemu zboží,
  • lze do nich snadno umístit vytápění nebo klimatizaci,
  • lze je mimořádně rychle sestavit, rozebrat i přemístit.

Vaší párty nezhatí ani nepříznivé počasí. Konstrukční prvky stanů jsou velmi pevné a na první pohled je vidět solidní práce. Jsou vyrobeny z velmi kvalitních duralových profilů s eloxovaným povrchem, spojovací prvky jsou z oceli, jež je žárově zinkovaná. Kvalitní je i opláštění stanu. Používáme ohnivzdornou, nepromokavou polyesterovou textilii, která je navíc světlopropustná a vytváří příjemný pocit.

Jaké skladové stany nabízíme?

Pronajmout si u nás můžete skladové stany s výškou 2,38 metrů. Základ našeho sortimentu tvoří stany s plachtovou střechou a obdélníkovým půdorysem o šířce 8 nebo 10 metrů. Délku těchto stanů lze libovolně měnit v 5metrových krocích a přizpůsobit tak objem skladovacích prostor vašim momentálním potřebám.

Vybrat si můžete i menší stan s pagodovou střechou o šířce 4 metry s délkou nastavitelnou ve 4metrových intervalech.

Veškeré naše skladové stany mají stabilní kovovou konstrukci a jsou opláštěny pevnou nepromokavou textilií, která skladovací prostory spolehlivě ochrání za každého počasí. U všech modelů skladových stanů nabízíme i variantu bez bočního opláštění.

Před sestavením skladovacího stanu se postaráme o vyrovnání případných terénních nerovností a rádi váš stan vybavíme i kazetovou podlahou z překližkových desek v ocelovém rámu. Zapůjčit vám můžeme také osvětlení, klimatizaci, vytápění a další příslušenství.

Kontaktujte nás nezávazně ještě dnes! Poradíme vám, jaká velikost či typ stanu bude pro vás nejlepší. Veškeré stany a plachtové haly máme k pronájmu i ihned na prodej.
Poskytneme vám přístřeší.

CTA-poptavka

Skladový stan 4x4m

Velkostan – skladový stan - party stan pagoda s pevnou odolnou konstrukcí a kvalitním opláštěním, které je nepromokavé, ohnivzdorné a světlo propustné. Tento skladový stan...

48
Velký skladový stan 10m

Velkostan s pevnou a odolnou konstrukcí a kvalitním opláštěním, které je nepromokavé, ohnivzdorné a světlo propustné. Velkostany mají oproti plachtovým halám lehčí...

49
Skladový stan 8m pronájem
Tip

Velkostan šírky 8 m s pevnou a odolnou konstrukcí a kvalitním opláštěním, které je nepromokavé, ohnivzdorné a světlo propustné. Stany mají modulovou šířku po 5 metrech a...

45
3 položek celkem