Skladové stany 8m

Pokud potřebujete rychle a levně zastřešit vaše skladovací, výrobní nebo výstavní prostory, můžete využít naše skladové stany 8 m. Na našem e-shopu si můžete vybrat z různých typů velkostanů, mobilních skladovacích hal a plachtových hal s pevnou a odolnou konstrukcí a kvalitním opláštěním. Nabízené skladové stany 8 m jsou nepromokavé, ohnivzdorné a světlo propustné. Můžete si je pronajmout nebo koupit podle vašich potřeb a rozpočtu. Nabízíme rychlou a spolehlivou dodávku a montáž. Skladové stany 8 m jsou ideální pro uskladnění zboží, strojů, materiálů nebo jako provizorní prostory pro akce. Díky modulovému systému lze délku stanů libovolně měnit v 5 metrových krocích. Naše skladové stany 8 m odolají všem povětrnostním vlivům a nepotřebují stavební povolení ani betonové základy. Kontaktujte nás nezávazně a poradíme vám, který typ skladového stanu bude pro vás ten nejlepší. Objednejte si ještě dnes a využijte našich akčních cen!

Skladové stany 8m nabízejí tyto výhody:

  • Jsou ekonomické - můžete si je pronajmout, nebo koupit.
  • Jsou přizpůsobivé - délku stanu můžete kdykoliv změnit v 5 metrových intervalech podle vašich potřeb.
  • Jsou kvalitní - mají pevnou a stabilní konstrukci z duralových profilů a oceli, a plachtu z ohnivzdorné a nepromokavé polyesterové textilie.
  • Jsou snadno instalovatelné - nepotřebují stavební povolení ani betonové základy, a dají se postavit i složit během několika dnů.
  • Jsou kompatibilní - lze do nich umístit vytápění, klimatizaci, osvětlení, podlahy a další příslušenství.

Pokud si chcete pronajmout skladové stany 8m, obraťte se na nás. Jsme profesionální firma, která se zabývá pronájmem a montáží skladových stanů a plachtových hal. Na našem webu najdete více informací o naší nabídce a cenách. Kontaktujte nás ještě dnes a získejte nezávaznou kalkulaci.

Skladový stan 8m pronájem
Tip

Velkostan šírky 8 m s pevnou a odolnou konstrukcí a kvalitním opláštěním, které je nepromokavé, ohnivzdorné a světlo propustné. Stany mají modulovou šířku po 5 metrech a...

45
1 položek celkem
Zpět do obchodu