O nás - Argoservis, pronájem plachtových hal a stanů

Vytváříme unikátní mobilní skladovací a zábavní prostory

Zabýváme se pronájmem a prodejem mobilních skladovacích hal a párty stanů, které jsou ideálním řešením pro firmy a organizace, jež potřebují rychle a operativně rozšířit své skladovací nebo výrobní prostory. Využívají nás i subjekty organizující různé originální akce či párty a potřebují vše zastřešit.

argoservis-areal-02Pronájem prostorů získáte za výhodných podmínek

Společnost ARGOSERVIS vstoupila na český trh s mobilními skladovacími prostory a párty stany v roce 1997. Nejdříve jsme montovali mobilní veletržní haly a párty stany pro veletržní správu Terinvest (strahovský stadion, výstaviště Holešovice, výstavní areál Letňany). V roce 2000 jsme rozšířili svoji činnost  a začali již pronajímat a montovat vlastní párty stany. Tehdy jsme se orientovali jen na stany o šíři 8, 10 a 12 m. V současnosti jsme do svého portfolia přidali i stany 15m a mega mamutí párty stany o šíři 20 m, které zastřeší skutečně vše. V naší nabídce najdete nyní i kompletní sortiment, který se týká vnějšího i vnitřního vybavení pro párty stany, včetně veškerých doplňků a prostředků pro terénní úpravy. Během let jsme se stali také vyhledávanými specialisty na mobilní skladovací prostory.

Mobilní haly a párty stany jsou u nás i na prodej

Mobilní haly pro uskladnění vašeho zboží vám nejen pronajmeme, dovezeme, ale také spolehlivě postavíme. Mobilní skladové haly také prodáváme. V nabídce ARGOSERVIS najdete i unikátní skladovací halu 40/4m bez bočního opláštění, která je určena pro speciální akce. Při instalaci hal používáme výhradně vlastní techniku i stroje.

Mobilní haly i párty stany, když "spí", udržujeme v dokonalém technickém stavu. Veškerý materiál je uskladněn ve speciálních kontejnerech, jež dokonale zabraňuje poškození veškerých komponentů. Zvláštní důraz klademe na ochranu textilních plachet.

V posledních letech jsme naši nabídku rozšířili také o pronájem klasických skladových prostor v obci Libice, kde najdete na ploše 20 000 m² různé typy skladových hal.

Poskytneme vám přístřeší.

CTA-poptavka

Zpět do obchodu