O nás - Argoservis, pronájem plachtových hal a stanů

Vytváříme unikátní mobilní skladovací a zábavní prostory

Zabýváme se pronájmem a prodejem mobilních skladovacích hal a párty stanů, které jsou ideálním řešením pro firmy a organizace, jež potřebují rychle a operativně rozšířit své skladovací nebo výrobní prostory. Využívají nás i subjekty organizující různé originální akce či párty a potřebují vše zastřešit.

argoservis-areal-02Pronájem prostorů získáte za výhodných podmínek

Společnost ARGOSERVIS vstoupila na český trh s mobilními skladovacími prostory a párty stany v roce 1997. Nejdříve jsme montovali mobilní veletržní haly a párty stany pro veletržní správu Terinvest (strahovský stadion, výstaviště Holešovice, výstavní areál Letňany). V roce 2000 jsme rozšířili svoji činnost  a začali již pronajímat a montovat vlastní párty stany. Tehdy jsme se orientovali jen na stany o šíři 8, 10 a 12 m. V současnosti jsme do svého portfolia přidali i stany 15m a mega mamutí párty stany o šíři 20 m, které zastřeší skutečně vše. V naší nabídce najdete nyní i kompletní sortiment, který se týká vnějšího i vnitřního vybavení pro párty stany, včetně veškerých doplňků a prostředků pro terénní úpravy. Během let jsme se stali také vyhledávanými specialisty na mobilní skladovací prostory.

Mobilní haly a párty stany jsou u nás i na prodej

Mobilní haly pro uskladnění vašeho zboží vám nejen pronajmeme, dovezeme, ale také spolehlivě postavíme. Mobilní skladové haly také prodáváme. V nabídce ARGOSERVIS najdete i unikátní skladovací halu 40/4m bez bočního opláštění, která je určena pro speciální akce. Při instalaci hal používáme výhradně vlastní techniku i stroje.

Mobilní haly i párty stany, když "spí", udržujeme v dokonalém technickém stavu. Veškerý materiál je uskladněn ve speciálních kontejnerech, jež dokonale zabraňuje poškození veškerých komponentů. Zvláštní důraz klademe na ochranu textilních plachet.

V posledních letech jsme naši nabídku rozšířili také o pronájem klasických skladových prostor v obci Libice, kde najdete na ploše 20 000 m² různé typy skladových hal.

Poskytneme vám přístřeší.

CTA-poptavka

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení