Skladové stany 10 m

Skladové stany 10m jsou ideálním řešením pro rychlé a flexibilní zastřešení vašich skladovacích, výrobních nebo výstavních prostor. Na našem e-shopu nabízíme širokou nabídku velkostanů, mobilních skladovacích hal a plachtových hal s pevnou a odolnou konstrukcí a kvalitním opláštěním. Naše skladové stany 10m jsou nepromokavé, ohnivzdorné a světlo propustné. Můžete si je pronajmout nebo koupit podle vašich potřeb a rozpočtu. Nabízíme rychlou a spolehlivou dodávku a montáž. Skladové stany jsou vhodné pro uskladnění zboží, strojů, materiálů nebo jako provizorní prostory pro akce. Díky modulovému systému lze délku stanů libovolně upravovat v 5 metrových krocích. Naše skladové stany 10 m odolají všem povětrnostním vlivům a nepotřebují stavební povolení ani betonové základy. Kontaktujte nás nezávazně a poradíme vám, který typ skladového stanu bude pro vás ten nejlepší. Objednejte si ještě dnes a využijte našich akčních cen!

Skladové stany 10m mají několik výhod:

  • Jsou finančně dostupné – můžete si je pronajmout, nebo koupit.
  • Jsou flexibilní - délku stanu lze libovolně upravit v 5 metrových krocích podle vašich potřeb.
  • Jsou kvalitní - mají pevnou a stabilní konstrukci z duralových profilů a oceli, a plachtu z ohnivzdorné a nepromokavé polyesterové textilie.
  • Jsou snadno instalovatelné - nevyžadují stavební povolení ani betonové základy, a dají se postavit i složit během několika dnů.
  • Jsou kompatibilní - lze do nich umístit vytápění, klimatizaci, osvětlení, podlahy a další příslušenství.

Pokud hledáte spolehlivé a praktické řešení pro vaše skladovací, výrobní nebo výstavní prostory, neváhejte a objednejte si skladové stany 10m od naší firmy. Nabízíme profesionální dopravu, montáž i servis skladových stanů. Kontaktujte nás ještě dnes a získejte nezávaznou kalkulaci.

Velký skladový stan 10m

Velkostan s pevnou a odolnou konstrukcí a kvalitním opláštěním, které je nepromokavé, ohnivzdorné a světlo propustné. Velkostany mají oproti plachtovým halám lehčí...

49
Plachtová hala 10x4m

Mobilní skladovací hala s masivní a velmi odolnou konstrukcí odolávájící síle větru do 100 km/h. - malá operativní mobilní hala, - modulový systém, - opláštění kvalitní odolnou...

50
2 položek celkem
Zpět do obchodu