Uzpůsobte mobilní skladovací halu svým potřebám pomocí pronajatého vybavení

hala_1

Při koupi či pronájmu plachtových hal nebo skladových stanů vám rádi zapůjčíme veškeré příslušenství, které budete k jejich využití potřebovat. Zajistit vám můžeme například vhodné podlahové krytiny, vytápění nebo osvětlení.

Skladové stany a mobilní plachtové haly jsou vynikajícím způsobem, jak rozšířit skladovací prostory vaší firmy. Ať už je plánujete využívat k jakýmkoliv účelům a v kteroukoliv roční dobu, můžeme vám k jejich osvětlení pronajmout halogenová svítidla či zářivky a v případě potřeby i záložní zdroj energie.

Jak mít v hale příjemnou teplotu po celý rok?

Plachtové haly můžete využívat nejen dočasně například během stěhování či rekonstrukce vaší firmy, ale i jako stálé skladovací prostory. Jejich pevná konstrukce je stabilní nezávisle na počasí a plachtovina je vyrobena z vysoce odolného materiálu, který si zachovává své funkční vlastnosti i během deště a sněhových přeháněk.

Jestliže budete používat mobilní haly i v chladném nebo naopak příliš horkém počasí, bude pro vás prioritou, abyste v nich dokázali zajistit stálou teplotu. Proto vám k pronájmu nabízíme i klimatizační systémy a několik druhů vytápění. Vybírat si můžete mezi zařízeními na elektřinu o výkonu 2,2-22 kW, plynovými přímotopy s výkonem 5-60 kW a agregáty na topné oleje o výkonu 60-200 kW.

Chystáte se na veletrh?

Jestliže chcete využít plachtovou halu, plachtové stany či průmyslové stany k firemní prezentaci na veletrzích a dalších akcích, můžete si od nás zapůjčit velkostan - například partystan s dekorativní přídavnou střechou typu pagoda.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení