Průvodce výběřem skladové haly nebo velkostanu

skladovaci-hala

Kompaktní průmyslové stany se hodí především k trvalému či dočasnému uskladnění menšího objemu zboží. Velké mobilní haly s nastavitelnou délkou pak můžete využít ke skladování rozměrných předmětů nebo k zastřešení veškerého vybavení své firmy během stěhování nebo rekonstrukce.

Mobilní plachtové haly a stany slouží zejména k uskladnění zboží, pro které momentálně nemáte volnou kapacitu ve zděných prostorech. Montáž velkostanů i hal je snadná a rychlá a navíc k ní nepotřebujete stavební povolení.

Plachtové haly nabízejí dostatek místa i flexibilitu

Díky jejich velkému objemu můžete haly využít nejen jako skladovací prostory, ale i jako dočasnou provozovnu nebo výrobnu během rekonstrukce stávající infrastruktury. Stejně tak se velké plachtové haly hodí i ke krátkodobému uskladnění zboží a veškerého firemního vybavení během stěhování.

Haly bez bočního pláštění využijete nejen na firemních akcích

Menší plachtová hala či stan bez vypláštěných bočních stěn může být využita jako předváděcí a prodejní stánek na výstavách a dalších akcích pro veřejnost. Velké haly bez bočního pláštění se výborně hodí například k zastřešení firemních parkovišť nebo předváděcích ploch v autosalonech. Využít je můžete i pro dočasné skladování zboží při vykládání z nákladního automobilu.

Skladové stany

Kromě skladování menšího objemu zboží můžete průmyslové stany používat i pro sezónní maloobchodní či velkoobchodní prodej. Velkostany vám vytvoří i vynikající zázemí při pořádání firemních akcí a při prezentaci vaší společnosti na veletrzích nebo sportovních či kulturních událostech.

Vyberte si to pravé řešení

Mobilní haly i skladové stany si u nás můžete nejen zakoupit, ale i pronajmout. Kontaktujte nás a společně najdeme to pravé řešení, jak co nejefektivněji zvýšit kapacitu vašich firemních prostor.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení